14:04
איזו התקדמות באה! או רובוטים מין דור חדש

חברות גומי פרימיטיביות וסוג מפוקפק של מכשיר היו מזועזעים: בובות הופיעו בשוק העולמי עבור צעצועי מין, דומה להפליא בחורים ובנות אמיתיות. הם לא מחובבים, אבל הפסיכולוגיה שלהם מוטיבים להבין הרבה יותר קל מאשר להבין מה החברה שלך נעלב.

התוכן של המאמר

1 כמו שהם מבטים? 2 כמה זה עולה? 3 סודות יחסים מאושרים 4 למה זה הכרחי?

על שיטות חדשניות להיפטר מתח מין וחסימה גלובלית על מתן שיעור פרימיטיבי כגון סקס, עתידני מפחיד, במאמר שלנו.

כמו שהם מבטים?אני

מציאותית מפחידה. צלם יד מיומן ומוסמך Rakurs - ואתה אפילו לא שם לב כי זה יופי עצם מלא הוא למעשה בּוּבָּה.

אתה מדבר על? בסדר. נערות ליווי בהרצליה

הנה, כמו שאומרים, "כל גחמה על הכסף שלך". את הבובה ניתן להזמין הן ערך מיניאטורי וטבעי, ואת הצמיחה המודל. צבע עור, צבע שיער, עין, שפתיים ואפילו פטמות - הכל נעשה על ידי הזמנה אישית עבור כל טעם. פרטים נוספים על סקס עם אישה גומי לקרוא במאמר שלנו.

בובות אנטומיות עקביות לחלוטין עם האמיתי בנות (או גרסאות מתקדמות שלהם, אשר גלוי פורנו ואנימה עבור מבוגרים), הם מיוצרים, מודלים אמיתיים מעוררי השראה.

איסוף מוכן מתכנן לעבוד עם עשיר בישראל. כולם נדיבים ומנומסים. עם זאת, אלה הם לא רק רגעים חיוביים לעבודה.

זָהִיר מניקור, שיניים מציאותיות ואפילו נקודת G - השוק המודרני מציע כל כך טבעי מין טבעי כי על שלהם לטקס קודמיו יכולים רק לזכור עם חיוך נוסטלגי.

אֵיך זה עולה?2

כמובן, חברה מפוארת צריך מזלג. הם עולים מ שלושים כדי שלושה מאה אלף רובל. אתה יכול אפילו לקנות בן לוויה שקט על אשראי ותשלומים - יצרנים בזהירות ללכת לקראת ניסויים! יתר על כן, בובות סקס מציאותי נעשות עבור אוהבי שני המינים. איפה אתה יכול לקנות ג 'ניפר Busty, אתה יכול להזמין ג' ון עם קוביות מציאותיות ומראה רפה.

חברות העוסקות בייצור ומסירה של ניסים אלה לשמור על החולשות הסודיות שלך סוד: משלוח יכול להיעשות ממש על הבית. אל תפחדו כי החבילה תהיה צורה מגונה או מלווה בכתובות בהירות כמו "xxxdolls", "sextoys", "בובות מין עבור הריח אמיתי" ו t.ד '. שכנה אפור שיער עם הפודל לא ינחש מה הוא parberl תקדים זה.

סודות יחסים מאושרים 3

עם הבובה שלך, כמובן. שימו לב לכללי המין הבסיסיים עם רובוט אישה.

שמור על האוצר שלך ולהתחיל פריטים חדים אם אתה לא רוצה להזיק סיליקון עדין. לא להחזיק בובה בשמש. היא יפה כשלעצמה, היא לא צריכה שזוף. אל תשכח מהיגיינה. לנגב את ג 'ן האהוב עליך או אהוב ג' ון עם מטלית לחה או בעדינות לבחור איתך. לפעמים בקבוצה יש תסריט. שמור על הרכישה שלך מעיניים חטטניות. אולי אמא שלך תהיה פחות מזועזעת אם מצאתי בחור אמיתי או ילדה במיטה שלך. ברגע שהיא מבינה כי אורח חצי שובב שלך הוא לא ביישן, אבל פשוט לא יודע איך לשמור על דיאלוג בשל כמה תכונות סיליקון, זה יהיה קרוב לוודאי קצת. מוכן לעצמי, אתה מוכן לבלות סכום עגול על ישבן סיליקון עגול של מישהו. אם אתה צריך צעצוע מין רק לזמן מה, ואתה מתכנן לארגן את החיים האישיים שלך בהקדם האפשרי, זה הגיוני לשלם את תשומת הלב שלך מוצרים פרימיטיביים ותקציב יותר מ מין חנויות. אם השותף העתידי הוא האנגה, אז זה יהיה הרבה יותר קל למשוך את חברה מתנפחת או ויברטור מאשר להסתיר בובה בדירת סטודיו עם גבר. אם אתה כבר במערכות יחסים שמסדרים אותך בכל התוכניות, כולל מינית, אבל אתה רק רוצה לנסות משהו כמו, כך השותף שלך ולספר. אם אתה לא רוצה להיות חבר של משולש האהבה של המין לך, הוא / היא ובובה, השותף שלך חייב לקחת כאילו אתה לא מחפש תחליף. אם אתה משלים את חצי הלטיפה שלך ואת העיניים שלך להאיר למראה הנערה האהובה עליך או החבר שלך, אבל למראה דמויות סיליקון, ואז קנאה היא בלתי נמנעת.

למה זה הכרחי?4

על הסכנות והיתרונות של כל מגוון של חנויות מין יכול להתווכח לנצח. כמה זוגות, לקרוא את המאמר הזה, מיד לקנות כמה pupae ו יארגן תאריכים כפולים מאוד מופרז ומין בלתי נשכח עם רובוט. הם יודעים את כל התנוחות בקמא סוטרה וכל ההיבטים של הוראה טנטרית עדיף על שולחן הכפל. עבורם, אפי עם חמישים גוונים של אפור הוא בלתי מובן - איך להעריץ את הספר המשעמם הזה עבור עקרות בית פריג'יד?

לאחרים יש יחסי מין רק כאשר האור כבוי מתחת לשמיכה. הימנעות מתנועות מיותרות, צלילים וסימני חיים. חנות סקס ו פורנו עבור אותם - הקלה עיסת. צעצועי מין הם לא מוכנים לנסות אפילו תחת הפחד של מוות, ובחברות שלהם אף פעם לא בדיחות של ארוטי אופי.

והראשון לא מבין את השני.

אתה יכול בלי סוף להתווכח על כמה הדור הנוכחי של מושחת. עובדה נשארת: בחורים ובנות, מי מעדיף לחלוק את המיטה עם אנשים אמיתיים ימשיכו ליהנות חַיִים.

התקשות סובייטיות ומידע פגם הולכים לדעה שגויה כי ליווי - כל זה משהו מביש, עובדה זו צריכה לשתוק. אבל כמה אנשים יש את המידע כי שירות ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

אותו הדבר, המיועד לבעיות מסוימות (פיזית, פסיכולוגית) או אמונות אישיות לא יכול או לא רוצה לבוא ליצור קשר עם אנשים אמיתיים, בובות נתונים יעזרו לרועף רעב פרימיטיבי ולא לעצבן אותם.

כיום, מגמה מסוימת של תרגום וסובלימציה של תשוקות חברתיות ומיניות בערוץ אחר, אך זוהי שיחה נפרדת. זה נשאר רק כדי להעריץ את המיומנות של בעלי מלאכה מודרנית לחלק את הזמן באיזה זמן מדהים אנחנו חיים.

על כך שאפילו לא חשדת אפילו! בובות סקס מציאותי מרגש פנטזיה. פרטים במאמר על הקישור.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

סקס רובוטים של הדור החדש כבר כאן. כסטטיסטיקה מראה בכל רחבי העולם יש נטייה לסרב למין. זה מורגש במיוחד ביפן: יש יותר מ -30% מהצעירים מתחת לגיל 30, מעולם לא היה מין, ויותר ממחצית האוכלוסייה הבוגרת יש הרבה צעצועי מין בארסנל שלהם, והעדיף אוננות באופן קבוע, ולא אהבה תורן עם שותף. אנשים הופכים להיות יותר קשה לתקשר, למצוא שותפים מתאימים. זה הפך להיות דחף עבור התפתחות רצינית של תעשיית הצעצועים למבוגרים, וכתוצאה מכך, שיפור רובוטים מין.

Просмотров: 136 | Добавил: wandakinirymwl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar