16:20
מודלים אוקראינית שוב במרכז השערורייה הבינלאומית - מופעלת צילום עירום בטורקיה

ככל הנראה, התהילה של נשים, מדעית, כפי שהיינו מדברים, הפגישה שערורייתית ב"דיובאי ", לא הפכה את שלום, פעם אחת, החליטה לחזור על" הישג "של ארציות משלהם, כמדינה המוסלמית התחיל לבוא לידי ביטוי. הפעם, 6 דגמי אופנה מגנוב, זה הפך, הם החלו להוות עירום על יאכטה, שהיה לבסוף במפרץ הפתאחה בדרום מערב טורקיה. במקביל, מסודר הפגישה בסגנון של עירום בחודש קדוש של הרמדאן, אשר על איך התושבים המקומיים החלו להתבטא על ידי עלבון מיוחד. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/

ה ייראה כי הפגישה הזאת לא היתה מחויבת למשוך את תשומת לבם של הציבור - גם הבנות צילמו עירומות על היאכטה, שהיה גם רחוקה בים, ולא תשנה את המוסלמים. אבל עם היאכטה הסמוכה, מישהו צילם כל מה שקרה והועבר לתקשורת טורקית. תארו לעצמכם עובדה אחת על איך הווידאו הוצב, הם, בסופו של דבר, היו וירוסים, ולבסוף, להפיץ ברחבי האינטרנט.

הסרטון סוף סוף שנתפסו 6 מודלים על כמה באים לידי ביטוי, יאכטה שיק, מלווה 2, כמו אנשים המשמשים להביע, חבר 'ה לא ידוע. עם כל זה, גברים נאמנים כי הם מוסרים גם. ברגע כלשהו, ​​חלקם פונים וכן לדבר עם המצלמה, אשר סוף סוף מציע, והאם זה נעשה במיוחד כדי למשוך תשומת לב?

לדברי דיווח על הכוכב היומי, את עדי ראייה שנפלו כפי שהיינו מדברים, סצנות מיוחדות, אמרו כי הבנות לא היו פשוט הרים עירום, ושניים מהם כמעט חזו אחד את השני, שוכבים על הסיפון, לא לשים לב לקהל.

אשר נתפס את התפקיד בפגישה צילום עירום אבל יאכטה בטורקיה

גברים שארגנו את השחתות כמו פוטוסים ורדים, אז לומר שיש גלישה בסתר. ייתכן שהאישים שלהם אינם מסומנים. זה לא היה מוזר, אבל הבנות עצמן ביקשו לתהילה ולבסוף הניחו את הפרטים של הצילום הפרנק בדפים שלהם ברשתות חברתיות. לאחר צילום שערורייה הוסר, אבל באמצע אחסון מסוים אתה יכול גם לראות רגעים מיוחדים.

כולם כפי שכולם אומרים מודלים משוחררים, באופן כללי, הם אזרחי אוקראינה. מעט לומר שג'וליה ויטוב, אחד המשתתפים, כפי שרובנו התרגלו לדבר, צילום פרנקי, נשים עצרו את קציני אכיפת החוק של טורקיה ונחקרו כמעט ביום. מאוחר יותר כל הדגמים שוחררו. יוליה וטרוב המליצה כי מי שרוצה, סוף סוף לקחת את התפקיד בתצלום העירום לירות במדינה מוסלמית, כדי להראות זהירות קיצונית ולא להתחבר geolocation ברשתות חברתיות.

דגם Ruslan Kovkova 21 שנים גם כדי לדבר להציב את התמונות העירומות שלו, כפי שכולם אומרים, אותו צילום צילום, אבל מאוחר יותר נמחק את כל החומרים המתפשרים. "זה היה החברים שלנו. אל תגיד שאנחנו נמצאים במודל. אנחנו צריכים להדגיש כי יש לנו לנוח עם החברים שלנו שאינם יודעים את היום הראשון, "הדגם כתב על הדף שלו in Instagram.

שני דגמים אוקראינים נקראו - ורוניקה קורגן, בן 21, ודיאנה פוגורלה, 20 שנה. ברור כי גברת אחרת כדי לדבר היא snezhana.

20 בן מודל אוקראיני Anastasia Kashuba, אשר הפך את רובנו כל הזמן אומר, התמונה שערוריית שערוריית המפורסם לירות בדובאי, אמר כי הבנות פנו לטורקיה כדי לחקות את השערורייה עם טריק, דומה לזה שהיה על המרפסת באיחוד האמירויות הערביות. אנסטסיה הוזמנה גם לקחת תפקיד בתצלום מופרז, אבל ההזמנה באה באיחור, האישה כבר עסוקה בפרויקט אחר. "הם פשוט החליטו לחזור עלינו - ולארגן צד להדליק ברחבי העולם", אמר אנסטסיה קשובה.

שלא כמו ההיסטוריה של דובאי, הגמר של התמונה לירות בטורקיה, לשים את זה בעדינות, התברר הכי הרבה, כמו אנשים רבים חושבים, פרוזה. נשים לא הפכו, לשים את זה בעדינות, לשלוח מן הארץ או לסיים, הם פשוט שוחררו מהאתר של חוץ, כפי שרובנו התרגלו לומר, מעצר יום. על פי התקשורת, כל המשתתפים של הצילום השערורייתי כבר הגיעו בבטחה לקייב.

Просмотров: 2881 | Добавил: wandakinirymwl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar